HENDESE

Firmamız;

 

Ali Şenol tarafından, 2007 yılında “Hendese Mühendislik-Ali ŞENOL” olarak kurulmuştur.  2013 yılında “Hendese Mekanik Tes. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.” de kurularak bünyemize eklenmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında, dünyanın ve ülkemizin bel kemiği, inşaat sektörünün en çabuk değişen ve gelişen kısmı olan mekanik tesisat (HVAC) alanında faaliyet göstermektedir.

Bu alanda; hastane, otel, cezaevi, adalet sarayı, kültür merkezi, yurt, okul, spor salonu, misafirhane, lojman, baraj, termik santral ve benzeri çok özellikli projelerde yüklenici olarak anahtar teslim işler yapmaktayız. Çalışmalarımız; projelendirme aşamasından başlayarak uygulama, devreye alma, işletme ve teslim aşamalarının tamamını kapsamaktadır.

 

Firmamız yönetimi, iş güvenliği ve işçi sağlığını gözeterek, etkin mühendislik anlayışı içeresinde, teknik çözümlerden taviz vermeden iş yapma prensibine sahiptir. Kadromuz içinde yer alan personele de bu doğrultuda çalışmayı aşılamaktadır.

 

Değişen piyasa koşulları ve ilerleyen teknolojiye paralel olarak kendimizi sürekli yenileyerek ilerleyişimizi devam ettirmekteyiz.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı, şartnamelere uygun, verimli, ekonomik ve çevre dostu sistemlerin müşterilerimize sunulması bizlere keyif, adımızın da kalite ile özdeşleşmesi gurur vermektedir.

İnş. San. Tic. Ltd. Şti.